Przedstawiamy Meble 25 Topowych Polskich Producentów

Poniżej znajdą Państwo listę całego oferowanego przez nas asortymentu mebli z podziałem na poszczególne kategorie oraz producentów. Klikając na link przeniesieni zostaną Państwo na stronę producenta gdzie znajduje się aktualny katalog produktów danej marki.  

Meble Skrzyniowe

Meble skrzyniowe to określenie regałów, szafek, komód – wszystkich mebli, których konstrukcja przypomina właśnie skrzynie. Posiadają one podzielone przestrzenie oddzielone elementami sklejki lub drewna. Dzięki temu, że posiadają zamknięte przestrzenie do przechowywania, pozwalają posegregować przedmioty codziennego użytku i ukryć je przed wzrokiem ciekawskich. Meble skrzyniowe są niezastąpione zwłaszcza w małych mieszkaniach, gdyż pomagają zorganizować przestrzeń tak, by zbędne akcesoria nie pozostawały w nieładzie na blatach mebli lub na półkach. Jednak meble skrzyniowe sprawdzą się także w dużych przestrzeniach. Meble skrzyniowe są także doskonałą ozdobą dzięki którym można nadać wnętrzu niepowtarzalny charakter

Meble Tapicerowane

Meble tapicerowane to meble, które służą nam, kiedy wypoczywamy, relaksujemy się, jak również są niezbędne podczas spędzania wolnego czasu np. z ciekawą lekturą w ręku. Dlatego też nowoczesne wypoczynki powinny być przede wszystkim wygodne i solidne, a przy tym pięknie się prezentować. Mając do dyspozycji przestrzeń do aranżacji, należy wybierać meble, które pozwolą maksymalnie ją wykorzystać, czyli idealnym rozwiązaniem w takim przypadku będą zestawy wypoczynkowe. Składają się one z wielu, różnorodnych modułów, które jako osobne elementy możemy dowolnie modyfikować. Natomiast w niewielkim pomieszczeniu należy pamiętać przede wszystkim o praktyczności jaka powinna wyróżniać meble tapicerowane – producent każdego z modeli dokłada wszelkich starań, abyśmy mogli cieszyć się nią na co dzień.

Stoły, Krzesła, Galanteria Meblowa​

Krzesła i stoły to  podstawowe elementy wyposażenia każdego mieszkania lub domu. Są niezastąpione w kuchni, salonie, jadalni czy w biurze. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór krzeseł i stołów o zróżnicowanym designie, dzięki czemu z łatowścią dokonają Państwo wyboru modelu idealnego do charakteru wnętrza. Przedstawiamy szeroką ofertę krzeseł i stołów w różnorodnym stylu, od nowoczesnych, przez klasyczne, po unikatowe projekty, których trudno szukać w innych sklepach.

Materace

Wybór odpowiedniego materaca do spania z pewnością nie jest łatwym zadaniem. Najważniejszą kwestią jest sama twardość materaca. To od niej zależy, czy kręgosłup przyjmie pozycję dla siebie ergonomiczną i będzie w stanie rozluźnić się, a przestrzenie pomiędzy dyskami napełnią się płynem.  Materace miękkie odpowiednie są dla dzieci i osób bardzo szczupłych. Użytkownik o większej masie ciała powinien wybrać materac średnio twardy lub twardy, ponieważ ten miękki sprawi, że będzie się w nim zapadał. Bardzo twarde materace to już wybór dla osób z nadwagą lub takich, które po prostu lubią twarde podłoże do snu. Najlepiej położyć się na materace i spędzić na nim kilka minut.